Зеленський обговорив з послами G7 хід реформи в Україні

Зустріч Володимира Зеленського з послами країн Великої сімки
Зустріч Володимира Зеленського з послами країн Великої сімки


Президент України запевнив, що він «готовий до діалогу і дискусії» Об этом сообщает baza-pravda.in.ua со ссылкой на СМИ.Президент України Володимир Зеленський в четвер, 14 листопада, провів зустріч з послами країн Великої сімки (G7), в ході якої обговорювався хід реформ в Україні.


Про це повідомляє пресслужба глави держави.


У зустрічі також брали участь керівник Офісу президента Андрій Богдан і його заступники — Андрій Смирнов, Юлія Ковалів та Ігор Жовква.


«Готовий до діалогу і дискусії. Ми не втрачаємо часу і робимо все, щоб дійсно змінити країну», — підкреслив Зеленський.


Президент підкреслив, що робота ведеться в декількох напрямках, зокрема — над прийняттям і виконанням законів, які часто непопулярні, але важливі для поліпшення економічного клімату в Україні.


Особливу увагу під час зустрічі було зосереджено на боротьбі з корупцією.


Учасники детально обговорили судову реформу, зокрема, імплементацію закону про діяльність органів суддівського управління.


Також під час зустрічі йшлося про участь міжнародних експертів у формуванні нового складу Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та Комісії з питань доброчесності та етики при Вищій раді правосуддя.


Нагадаємо, сьогодні також президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Європейської ради Дональдом Туском, який привітав суттєву активізацію реформ в Україні, зокрема в контексті виконання Угоди про асоціацію з ЄС.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/politics/zelenskiy-obgovoriv-z-poslami-g7-hid-reformi-v-ukrajini-640033.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя